Четвърти гол на Стивън Петков в португалската Втора лига, тимът му оглави класирането

Българският нападател Стивън Петков отново се разписа за своя отбор Фейрензе в португалската Втора лига и помогна за победата с 3:2 над Порто Б в 12-ия кръг. С днешния успех Фейрензе събра 25 точки и оглави класирането с 25 точки. След тях е Каса Пия с 24, а трети е Бенфика Б с 23. 36-годишният бивш футболист на Лудогорец (Рз) Фабио Ешпиньо откри за Фейрензе още в 1-ата минута. Петков се разписа в 25-ата за 2:0, след като засече подаване от дясно.

Българският нападател остана на терена до 62-ата минута, когато беше заменен от Тиаго Диаш. Това е четвърти гол за Стивън Петков от началото на ceзона във Втора лига, а отделно от това има и още едно попадение за Купата на страната. Самуел Телеш покачи на 3:0 в 84-ата минута. В последните две минути вторият отбор на Порто върна две попадения, дело на Жоао Марсело в 88-ата и на Диого Абреу в 91-ата минути.