Партизан се измъкна накрая в Мездра

1:1 приключиха в Мездра местния Локомотив и Партизан (Червен бряг) в среща от 17-ия кръг на Северозападна Трета лига. През първото полувреме гостите владееха повече топката, но критичните ситуации бяха пред тяхната врата. Пламен Венелинов се измъкна сам срещу Станислав Антонов, но не успя да го преодолее. Друга възможност по диагонала пропиляха домакините. Още няколко удара поставиха на изпитание червенобрежкия страж. Пред отсрещната врата Момчил Стоянов се размина с гола след пас на Александър Пенев. Началният четвърт час на второто полувреме беше да Партизан. Удари на капитана Галин Великов от фаул и Христо Димов не попаднаха в целта. В 59-ата минута Венелинов изведе Стоян Иванов срещу Антонов и той откри резултата. Отговорът беше пропуск на Димов. Венелинов пък не успя да удвои, загубвайки директен двубой с Антонов.

В 72-ата минута Митко Милчев задържа червенобрежки футболист и съдията му вдигна втори жълт и червен картон. След това играта се пренесе в половината на Локомотив. Димов пропусна да изравни с глава в 86-ата минута. Това обаче стори в даденото от рефера продължение, влезлия като резерва Ангел Русев с шут по диагонала, като и рикошета у съперник помогна.

Локомотив Мездра – 31. Кристиян Дяков, 13. Мариян Кусев, 11. Томислав Костадинов, 15. Генади Петров (капитан), 18. Вилямс Валериев, 21. Петьо Петков, 2. Митко Милчев, 14. Пламен Венелинов, 16. Николай Генов, 88. Стоян Иванов, 10. Паоло Петков

Партизан – 18. Станислав Антонов, 7. Калоян Тодоров, 16. Галин Великов (капитан), 17. Момчил Стоянов, 23. Александър Пенев, 14. Борислав Иванов, 6. Тихомир Дамянов, 20. Дилян Димитров, 11. Любомир Иванов, 10. Христо Димов, 66. Милен Тонев.