Локо (ГО) подчини Етър II за едно полувреме

Локомотив (Горна Оряховица) надигра с 3:1 втория тим на Етър (Велико Търново) в среща от 17-ия кръг на Северозападната Трета лига. Димитър Байдаков откри головата сметка на „железничарите“ още в 57-ата секунда. След четвърт час удвои с глава, оползотворявайки центриране на съотборник. След още толкова време капитанът Георги Колев направи резултата класически след прецизно изпълнен фал.

В 40-ата минута Александър Гугучков беше изведен сам срещу Зехнур Чаушев и реализира почетното попадение за малките „боляри“. В началото на втората част търновски състезател фаулира съперник, Георги Колев обаче не успя да вкара дузпата. После Калоян Ненчев и Калоян Митев пропиляха отлични голови възможности за Етър. Накрая влезлият като резерва Явор Генчев отправи бомбен шут от 30 метра, но топката премина на сантиметри от вратата.