Финикс с 14-та поредна победа, ЛеБрон изведе Лейкърс до успех над Индиана

Девин Буукър отбеляза 35 точки, а Крис Пол записа 12 асистенции и вкара четири наказателни удара в последните 8.8 секунди при победата на Финикс срещу Кливланд със 120:115 в среща от редовния сезон на НБА.

За "слънцата" това беше 14-и пореден успех от началото на кампанията. Серията на тима започна при победата на Кливланд на 30 октомври и до момента продължава без загуба.

Пол добави 17 точки, а ДжаВейл МакГий се отличи с 13 точки и 12 борби за 20 минути.

Победната серия на Финикс е третата най-дълга в клубната история, изравнявайки постижението от 14 мача без поражение от 1992 година. "Слънцата" спечелиха 17 поредни срещи през сезон 2006/2007.

Джаред Алън записа 25 точки и 11 борби за тима на Кливланд, който допусна пето поредно поражение.

Леброн Джеймс вкара важна тройка в продължението при победата на Лос Анджелис Лейкърс срещу Индиана със 124:116 точки, след като се завърна в тима след първото наказание в своята кариера.

Джеймс завърши с 39 точки, 6 асистенции и 5 борби, а "езерняците" бяха без Антъни Дейвис, който е с настинка.

Леброн Джеймс беше наказан за един мач, след като удари в лицето Айзея Стюърт от Детройт Пистънс в мача между двата тима в неделя.

Малкълм Брогдън беше най-резултатен за Индиана с 28 точки.

Стеф Къри вкара 25 точки и направи 10 асистенции за Голдън Стейт при победата на тима срещу Филаделфия със 116:96, която беше пета поредна за отбора и 16-а за сезона.

По-малкият брат на Къри - Сет, се отличи с 24 точки за Филаделфия.

Хюстън спечели срещу Чикаго със 118:113 и сложи край на серията си от 15 поредни поражения. Данюел Хаус вкара 18 точки за успеха, а Зак ЛаВайн записа 28 за Чикаго.

Кевин Дюрант отбеляза 21 точки при успеха на Бруклин срещу Бостън със 123:104. Така той вече има 24 381 точки в кариерата си, измествайки легендарния защитник на Филаделфия Алън Айверсън от 25-ата позиция във вечната ранглиста НБА. Дюрант скоро ще надмине и постижението на Рей Алън от 24 505 точки.

Пати Милс добави 23 точки, а Джеймс Хардън се отличи с 20 точки и 11 борби за Бруклин.

Маркъс Смарт завърши с 20 точки и 8 асистенции за Бостън.

Янис Адетокумбо реализира 33 точки, а Боби Портис вкара 28 за успеха на шампиона Милуоки срещу Детройт със 114:93. Бъкс печели за 12-и пореден път срещу Детройт от 2018 година насам.

Юта спечели срещу Оклахома Сити със 110:104, а Минесота надделя над Маями със 113:101.

Тре Йънг вкара 31 точки за успеха на Атланта срещу Сан Антонио със 124:106.

Шарлът победи Орландо със 106:99, Торонто постигна успех срещу Мемфис със 126:113, а Ню Орлънс надделя над Вашингтон със 127:102.

Де'Арън Фокс отбеляза 21 точки преди да бъде изгонен в четвъртата част, а Марвин Багли вкара тройка 30 секунди преди края за победата на Сакраменто над Портланд със 125:121.

Деймиън Лилард завърши с 32 точки и 10 асистенции за Портланд.