Джарън Джаксън и Мемфис шокираха Юта

Джа Морант вкара 32 точки и подаде 7 асистенции, включително към Джарън Джаксън за победния кош 6.7 секунди преди края за успеха на Мемфис над Юта със 119:118 като гост. Джаксън завърши с 26 точки и 8 борби, за да вземе Мемфис частичен реванш за поражението от Минесота с 43 точки разлика през уикенда.

За Юта Донован Мичъл реализира 18 точки, но пропусна ключова стрелба в последните секунди. Боян Богданович бе най-резултатен с 24 точки, Руди Гобер записа 23, 13 борби и 5 чадъра, а Майк Конли вкара още 19 точки и раздаде 8 асистенции.

Андре Дръмънд овладя цели 23 борби за победата на гостуващия Филаделфия със 102:94 над Сакраменто в друга среща от изминалата нощ. Поражението бе четвърто поредно и осмо в последните девет мача за домакините.

Сан Антонио Спърс загуби у дома от Финикс със 111:115, което бе общо 12-о поражение за Спърс и пето като домакин. За Финикс Девин Букър реализира 23 точки, 3 борби и 4 асистенции, Диандре Ейтън наниза още 21, а Камерън Пейн се включи отлично от пейката с 20 точки. Успехът бе 13-ти пореден за гостите. Това е най-дългата победна серия за Финикс от сезон 2006/2007, когато печели 17 мача.

Бостън постигна победа като домакин на Хюстън със 108:90 след 30 точки на Джейсън Тейтъм и 19 на Джейлън Браун, който се завърна в игра след контузия. За Бостън победата бе трета поредна. Армъни Брукс допринесе със 17 точки за Хюстън.

Отборът на Милуоки също постигна домакински успех, надделявайки над Орландо със 123:92. Милуоки записа най-голямата преднина на почивката в клубната история - 41 точки, а седем баскетболисти отбелязаха над 10 точки за изразителната победа.

С успех у дома се поздрави и Атланта, който надигра със 113:101 тима на Оклахома Сити. Вашингтон загуби от Шарлът със 103:109, Чикаго отстъпи на Индиана със 77:109, а Ню Орлиънс допусна поражение с 96:110 от Минесота.