Надежда с нова победа, записа 5-ти мач без загуба

Надежда (Доброславци) продължава със стабилните си игри. В среща от 18-ия кръг на Югозападната Трета лига възпитаниците на Румил Жотев победиха като гост аутсайдера в групата Левски (Чепинци) с 2:0. Това бе и 5-ти пореден мач без загуба за Надежда, като актива е 2 победи и 3 равенства.

Резултати от 18-ия кръг на Югозападната Трета лига

Кирил Беров откри след 22 минути игра. Той вкара с глава след центриране от фаул, а в 70-ата минута капитанът Валентин Миленов реализира дузпа и оформи крайното 0:2.

Надежда вече има 15 точки в актива си е на 17-ата позиция. В последния кръг за отбора предстои домакинство на дубъла на Хебър. Левски (Чепинци) остава на последното място само с 1 точка в актива си и ще приключи есента с гостуване на Костинброд.