Очаквайте: Левски с последна тренировка преди срещата с Берое, "сините" са амбицирани да се върнат към победите

Витоша (Бистрица) смачка Пирин (Гоце Делчев) у дома

Витоша (Бистрица) посрещна Пирин (Гоце Делчев) се наложи с повече от категоричното 5:0 в мач от 18-ия кръг на Югозападната Трета лига. Въпреки по-лежерното темпо през първата част, "тигрите" отбелязаха 2 гола в противниковата врата. Първо Кристиян Кочилов се разписа от дузпа, а само 3 минути след това Цветомир Вачев заби поредния си гол.

Резултати от 18-ия кръг на Югозападната Трета лига

След почивката домакините изглеждаха много по-агресивно и свежо и атаките се редяха една след друга към вратата на гостите. Цветомир Вачев оформи своят хеттрик след подавания на Християн Димитров, който направи страхотни пробиви отдясно.

Петото попадение отбеляза Томи Костадинов, който дълго време лекуваше контузия в глезена, но вече започва да набира инерция и да възвръща формата си.