Дреновец победи Локо (Мездра)

В Дреновец едноименният тим се наложи с 2:1 над Локомотив (Мездра) в среща от 16-ия кръг на Северозападна Трета лига. Заслужен успех на домакините с оглед случилото се на терена. Над всички беше Християн Илиев.

Той откри резултата десетина минути след началото. В 27-ата Светослав Бонев заличи пасива на "железничарите" с удар от воле. Интересни бяха последните минути преди почивката. В 40-ата Янек Кирилов насочи с глава топката в мрежата, но страничният рефер отсъди засада.
180 секунди по-късно обаче Християн Илиев се разписа с глава след пробив и центриране на Денис Димитров. Илиев уцели и гредата през второто полувреме. Накрая пък след негов удар съперник изби от голлинията.