Празненствата във Велико Търново за 100-годишнината на Етър започват с демонстративен женски мач срещу полския Медик

Вихър с минимален успех над Дреновец

Вихър надигра Дреновец с 1:0 в Славяново. Двубоят е от 15-ия кръг на Северозападна Трета лига. В 62-ата минута Цветан Петров центрира отляво и Светослав Кръстев с глава реализира единственото попадение. Това беше първи гол и първи успех за домакините срещу този съперник. Мачът премина при тотална доминация на славяновския тим.

Резултати, голмайстори и класиране след 15-ия кръг на Северозапад

Янислав Иванов, Петров и Ивайло Иванов пропуснаха да вкарат през първото полувреме. След почивката до гола, топката почти не напускаше половината на гостите. Янислав Иванов, Милен Тодоров, Петров и Ивайло Иванов пак се разминаха с попадение. В 70-ата минута футболист на Дреновец отправи единствения удар към отсрещната врата, но топката попадна в ръцете на Теодор Тодоров.