Бдин без проблеми срещу Ювентус

Бдин спечели с 3:0 във Видин срещу Ювентус (Малчика) в мач от 15-ия кръг на Северозападна Трета лига. Домакините не дадоха шанс на съперника, пропуснаха и дузпа. Именно след такава откриха резултата в 20-ата минута, чрез Александър Соколов. Деян Захариев удвои в 38-ата с шут от 30 метра.

Резултати, голмайстори и класиране след 15-ия кръг на Северозапад

Секунди преди почивката Ангел Цолов беше фаулиран, но този път Соколов не беше точен от бялата точка. Той се реабилитира в 70-ата минута, когато завърши индивидуална акция с неспасяем удар от далечно разстояние. Още няколко възможности за гол създадоха видинчани. Техният вратар хвана единствената отправена към него топка.