Пореден гол за Стивън Петков в Португалия

Българският нападател Стивън Петков вкара за Фейрензе в четвърти пореден мач. Петков се разписа при победата на тима над Академико Визеу с 2:0 като гост. Българинът започна като титуляр двубоя, а в 58-ата минута даде аванс на Фейрензе със страхотен гол с глава. В 67-ата минута Кервин Варгас оформи крайното 2:0.

Стивън Петков не спира да бележи в Португалия

С успеха тимът на Петков събра актив от 22 точки на второто място в класирането, като лидер в подреждането е вторият тим на Бенфика с 23 точки. Следващият мач на Фейрензе е гостуване на Порто за Купата на Португалия.