Черноморец и Спортист (ГТ) си поделиха по точка в Балчик

1:1 завършиха в Балчик местния Черноморец и Спортист (Генерал Тошево). Двубоят е от 11-ия кръг на Североизточната Трета лига. Домакините имаха превес във владеенето на топката. Половин час след началния съдийски сигнал рефера отсъди дузпа, но празнуващия рожден ден Даниел Георгиев не успя да надиграе Георги Георгиев. Последният спаси още няколко удара на домакините. Футболистите на Спортист създадоха ситуации пред отсрещната врата, но не стигнаха до чисто голово положение. В 57-ата минута обаче поведоха в резултата след прецизно изпълнен фаул на Румен Николов. Десетина минути по-късно Георги Атанасов беше изведен срещу стража на съперника, но пропусна да удвои. Четвърт час преди края, черноморци изпълниха фаул и Джорджио Димитров изравни с глава. Последваха две спасявания на вратаря на Спортист. Секунди преди края, намиращия се на резервната скамейка на гостите Станимир Йорданов отправи реплика към рефера, който го отстрани с червен картон.