Струмска слава се върна на победния път след успех над Ботев (Пд) II

След 2 загуби и едно равенство Струмска слава най-после постигна победа във Втора лига. Радомирци се наложиха с 1:0 над дубъла на Ботев (Пловдив) в мач от 15-ия кръг на първенството. Единственото попадение падна в 9-ата минута, когато Борислав Николов бе точен и донесе победата на своя тим.

Резултати и голмайстори във Втора лига

С тази победа Струмска слава се изкачва до 6-ата позиция с 27 точки и не допусна прекалено голямо изоставане от водещите тимове. Радомирци са само на 3 точки от четвъртия Спартак (Варна) и на пет от третия Миньор. Ботев (Пловдив) II от своя страна е 13-ти със 17 точки.