Каква ще бъде развръзката в Премиър лийг - Гледайте "Контра"

Екшън в Шумен! Волов повали Спортист (ГТ) с дузпи за купата на АФЛ

Волов победи Спортист (Генерал Тошево) в Шумен с 6:4 след изпълнения на дузпи и се класира за следващия кръг на турнира за купата на Аматьорската футболна лига. Редовното време завърши 2:2, като шуменци се представяха по-добре.

Устрем (Дончево) с победа в Търговище за купата на АФЛ

Четвърт час след началния съдийски сигнал Калоян Петков ги изведе напред в резултата с шут по диагонала. В 71-ата минута Димитър Игнатовски нахлу с топката между противниковите защитници, преодоля ги и реализира за 2:0. Последваха още възможности за Волов. Накрая дойде времето на Румен Николов. Той наказа грешка на съперника в 78-ата минута. Същото повтори и в 88-ата, когато след центриране от корнер насочи с глава топката в ръцете на шуменския страж, който обаче не успя да улови и стана 2:2.

При дузпите домакините изпълняваха първи и пропуснаха веднъж, а съперникът им два пъти и не се наложи да изпълнява последната.