Мартин Тошев с важен гол за Шахтьор

Българският нападател Мартин Тошев вкара изключително важен гол за своя Шахтьор (Караганди). Голмайсторът от Крупник реализира второто попадение за отбора си в 1/4-финалната среща реванш от турнира за Купата на Казахстан срещу Тараз. Шахтьор спечели с 3:1 и се класира за полуфинал, след като първата среща бе завършила 0:0.

Националът на Северна Македония Давиз Атанасовски откри в 29-ата минута за домакините, а Алишер Сулей изравни в 39-тата. Мартин Тошев вкара така важното второ попадение след час игра, а в последната минута Айдос Татъйбаев оформи и крайното 3:1.

В полуфиналите Шахтьор ще играе с Тобол Кощанай, като ще бъде домакин в първата среща на 6 ноември.