Лос Анджелис подчини Сан Антонио след продължение, нови победи за Юта и Голдън Стейт

Антъни Дейвис вкара 35 точки, а също така взе и 17 борби, докато Ръсел Уестбрук добави 33 и 10 борби за успеха на Лос Анджелис Лейкърс със 125:121 над Сан Антонио като гост. Срещата завърши с продължение, а Дейвис и Уестбрук вкараха последните два коша в мача.

Лейкърс играха без суперзвездата си ЛеБрон Джеймс, който часове преди мача усука глезен. Въпреки това те показаха характер и в началните минути на продължението дръпнаха с 6 точки, преди Сан Антонио да изравнят за 121:121. Дейвис взе борба в атака, а след това и вкара. Шпорите имаха атака, а Девин Васел пропусна от трите точки. В следващата атака Уестбрук заби и осигури успеха на Лейкърс, който е втори от четири мача.

Спърс дръпнаха с 12 точки в началото на четвъртата част, но нямаше как да си задържат преднината при осем пропуснати от следващите 9 наказателни удара.

Австрийският център Якоб Пьолтъл вкара 27 точки, с което беше най-полезен за Спърс, но също така и постави свой личен рекорд, както и взе 14 борби. Дежоунте Мъри завърши с 21 и 15 овладени топки, както и с 15 асистенции, което оформи петия му трипъл-дабъл в кариерата.

Юта Джаз се наложи над Денвър със 122:110 с 23 точки на Руди Гобер, както и 16 борби. Донован Мичъл прибави 22 точки за третата поредна победа на Джазмените. За Нъгетс Никола Йокич игра само 15 минути, като трябваше да напусне в края на първото полувреме.

Голдън Стейт удари Оклахома със 106:98 с 23 точки на Стеф Къри. Уориърс е с четири победи от четири мача от началото на сезона и най-успешно начало от сезон 2015/2016. Андрю Уигинс остана с 21 за гостите, а Деймиън Лий прибави 20. Оклахома и Детройт пък са единствените отбори в Лигата без победи.