Първа победа при Томаш, феновете върнаха настроението в ЦСКА - София - на живо от "Надежда" след 3:0 над Локомотив

Джиугас с Пушкаров и Милев загуби в зрелищен сблъсък с пет гола

Отборът на Джиугас с българите Мирослав Пушкаров и Наско Милев в състава си загуби с 2:3 гостуването си на Дайнава. Срещата бе от 23-ия кръг на първенството на Литва и бе важна и за двата тима, които са вкопчени в битката за оцеляване в елита. Двамата ни сънародници бяха титуляри и записаха пълни 90 минути.

Автогол на Периклеш даде преднина на домакините още в 3-ата минута, но Фернандес изравни в 13-ата.

В началото на второто полувреме Дайнава вкара нови два гола, дело на Хамулич в 58-ата и 62-ата минута, а отново Фернандес върна интригата с втори гол за Джиугас в 72-ата минута, но повече попадения не паднаха и домакините ликуваха с победата.

След този мач Джиугас се намира на 7-ото място с 35 точки, докато Дайнава е на 8-ата позиция с 31 точки.