Партизан и Павликени я докараха до хикс в Червен бряг

2:2 приключи битката в Червен бряг между Партизан и едноименния тим на град Павликени. Двубоят е от 12-ия кръг на Северозападна Трета лига. Той започна отлично за домакините. 120 секунди след началото му те водеха в резултата. Христо Димов реализира след пас на Милен Тонев. Гостите реагираха мигновено и взеха контрола над топката. Десетина минути по-късно усилията им бяха възнаградени. Йордан Йорданов изравни от дузпа, отсъдена за нарушение на Борислав Иванов. До края на полувремето Стефан Гинчев пропусна с глава да направи обрат. В началните десетина минути след почивката отново Павликени имаше превес. Тогава обаче Борислав Иванов се реабилитира за дузпата с гол – 2:1. Последваха силни минути за червенобрежкия тим. Петьо Славчев, Тонев на два пъти и още удари като по чудо не доведоха до трето попадение за Партизан. Вместо такова, Симеон Иванов изравни в 80-ата минута. Накрай Тонев и Димов излязоха сами срещу вратаря, но пак не го преодоляха.