Локо (Мездра) с победа във Велико Търново

Локомотив (Мездра) спечели с 3:1 гостуването си на Етър II (Велико Търново) в мач от 12-ия кръг на Северозападна Трета лига. Стана двуостър двубой, в който домакините за пореден път не вкараха положенията си, докато „железничарите“ бяха по-рационални. Те откриха резултата десетина минути преди почивката, чрез Николай Ганчев. Локомотивци нанесоха своя удар само за няколко минути през второто полувреме. Първо Пламен Венелинов удвои преднината на своите. След това Ивайло Златев направи резултата класически. Накрая Димитър Колимечков реализира почетното попадение за „виолетовите“.