Спортист надви Локо (Русе) в Генерал Тошево

Спортист (Генерал Тошево) се наложи с 3:1 над гостуващия му Локомотив (Русе) в мач от десетия кръг на Североизточната Трета лига. Домакините можеха да бият с повече, но ги спряха силните изяви на русенския страж Александър Ангелов. Той обаче беше безпомощен в 23-ата минута, когато Румен Николов изпълни прецизно фаул и откри резултата. Десетина минути по-късно Калоян Цветков удвои, завършвайки с гол самостоятелен рейд отдясно. Малко преди почивката русенския капитан Мартин Ангелов реализира с глава и върна интригата. Всичко приключи в 80-ата минута, когато Росен Николов се възползва от пас на Георги Атанасов и фиксира окончателното 3:1.