Дубълът на ЦСКА 1948 удари Септември (Симитли)

Дубълът на ЦСКА 1948 взе ценни три точки в мача си със Септември (Симитли). Двубоят от 13-ия кръг на Втора лига завърши при резултат 2:0 в полза на "червените". След нулево равенство през първото полувреме, в което двата тима не успяха да си отбележат гол, домакините стигнаха до две безответни попадения през втората част. Първо Стелиян Добрев завърши чудесна атака, преминала през разиграването в наказателното поле. Той беше точен в 69-ата минута. В 83-ата минута Емануил Личев засече с глава добро центриране, с което оформи крайния резултат. В следващия кръг ЦСКА 1948 II гостува на Янтра в Габрово, а Септември (Симитли) приема отбора на Марица (Пловдив).