Ас на ЦСКА - София е готов за мача със Зоря (Луганск)

Федерико Варела ще бъде готов за битката с украинския Зоря (Луганск) в Лигата на конференциите в четвъртък. Аржентинският халф пропусна победата с 3:2 над Ботев (Пд) заради пресечен мускул. Варела получи травмата по време на лагера в Банско и старши треньорът Стойчо Младенов не посмя да го рискува.

ЦСКА - София е №21 в света по голови положения, ПСЖ непосредствено зад "червените"

Плеймейкърът пропусна много мачове от началото на сезона заради счупена костица в крака, припомня “Труд”. ЦСКА - София е единственият отбор в България без поражение през настоящата кампания в шампионата. Жорди Кайседо вкара шестия и седмия си гол за сезона в елита срещу Ботев, но в последните 12 минути “канарчетата” върнаха интригата с два късни гола. Еквадорският нападател, който дойде в България през февруари, вече има 20 попадения за “червените” и всеки ден подобрява играта си.