Спартак (Пл) удари Левски (Левски) и остана лидер

Спартак (Плевен) надигра с 4:0 гостуващия му Левски (Левски) в мач от 11-ия кръг на Северозападната Трета лига. Заслужен успех на домакините, които пропуснаха да бият с повече. Кристиян Иванов откри резултата в 11-ата минута след пас на Алекс Георгиев. Капитанът Иво Върбанов удвои с глава в 53-ата минута след центриране от фаул. Десетина минути по-късно Мартин Милков получи топката зад защитата на противника и направи резултата класически. Четвърт час преди края влезлият като резерва Христо Спасов беше най- съобразителен при суматоха пред левскарската врата и фиксира окончателното 4:0. Милков Преслав Антонов, Кристиян и Виктор Иванови пропиляха още голови възможности. Победата затвърди плевенчани на първото място в класирането.