Пирин (Рз) обърна Гранит за нова победа у дома

Пирин Разлог победи с 2:1 Гранит Владая в среща от 13-ия кръг на Югозападна Трета лига. Победата на домакините дойде при това след обрат,след като те изоставаха на полувремето с 0:1. Последните десет минути преди почивката се развиха злощастно за Пирин. Отборът от Разлог допусна гол след статично положение, а двама основни футболисти се контузиха и бяха принудително заменени - Росен Падарев и Цеклеов.

Наставникът Христо Джоджов,обаче направи печеливши смени. Той вкара в игра Красимир Шапкаров и Петър Попадийн. Първият се отчете с победен гол, а Попадийн асистира на ветерана Николай Димиров за изравнителното попадение. В класирането Пирин Разлог вече е на 8-мо място с актив от 20 точки, а Гранит е 10-ти с 18 пункта. В следващия кръг отборът от Разлог ще гостува на Беласица, а Гранит приема дубъла на Септември.