Вихър не пожали малките „боляри“

Вихър (Славяново) разгроми у дома с 6:1 дубъла на Етър II (Велико Търново) в мач от 11-ия кръг на Северозападна Трета лига

Мачът обаче започна по-добре за гостите. Те създадоха няколко ситуации. Най-добрата възможност за гол пропиля Димитър Колимечков. Бранителят на домакините Тони Паликрушев пък напусна контузен.

Ветеранът Десислав Русев даде тон за голеадата с попадението си в 10-ата минута. Четвърт час преди почивката Йоан Петков удвои. Капитанът Константин Генков нанесе третия удар по „виолетовите“ в началото на втората част.

Скоро обаче Север Алиев върна едно попадение – 3:1. В 66-ата минута Ивайло Иванов също промуши търновския страж. Малко след това влезлия като резерва Благовест Ленков също се разписа – 5:1. Накрая другата резерва Анатоли Петров вкара от дузпа, отсъдена за нарушение срещу Цветан Петров