Етър тресна Славата и излезе начело

Етър спечели с 4:1 гостуването си на Струмска слава и излезе еднолично начело в класирането на Втора лига. По-рано през деня досегашният лидер Хебър (Пазарджик) загуби с 1:3 от Марица (Пловдив) и това даде шанс на болярите да атакуват върха. Те го сториха категорично и безпроблемно. През първото полувреме Радослав Апостолов даде преднина на тима на Веселин Великов, а след почивката Мартин Петков, Николай Янков и Ловрен Кнежевич добавиха още три попадения в мрежата на домакините от Радомир. В средата на втората част Милислав Попович довкара топката след дузпа и реализира почетния гол за Славата.