Черноморец удари Устрем в Балчик

Черноморец (Балчик) спечели с 1:0 срещу гостуващия му Устрем (Дончево) в мач от осмия кръг на Североизточната Трета лига. Джорджио Димитров донесе победата за домакините. В 17-ата минута вратарят на съперника Бора Алиев изби топката, изстреляна от Ангел Ангелов, но при добавката на Димитров нямаше какво да направи.

Футболистите от Балчик владееха инициативата през целия двубой. Ангелов, Юлиян Загоров и голмайстора пропуснаха да направят успеха по-изразителен. Противникът отправи един опасен удар от фал, но Иван Иванов се справи. В 85-ата минута Галин Радилов удари без топка футболист на Черноморец и съдията го отстрани с червен картон.