Левски успя да избие наложената глоба от БФС

Левски е успял да избие вече глобата, която му бе наложена от БФС за изцепките на феновете при загубата 2:4 от Лудогорец. БФС наказа “сините”да платят близо 10 000 лева, като освен това ги лиши и от публика за домакинството на Пирин (Благоевград).

Левски пак ще се пробва за бразилец от Арда
Левски пак ще се пробва за бразилец от Арда

От “Герена” отвърнаха на призивите и пуснаха в петък виртуални билети за мача с “орлетата”, а феновете реагираха и набързо бяха закупени над 1000 пропуска с колекционерска стойност. По този начин те набавиха сумата, която трябва да бъде преведена на сметката на БФС, като цената за един пропуск е 10 лева.

Иначе от Левски си поставиха сериозна цел – стадион „Виваком Арена – Георги Аспарухов“ да бъде напълнен виртуално, както се случи по време на извънредното положение при честването на ЧРД на клуба.

Следвай ни:

Добави коментар

Като регистриран потребител имате достъп до всички налични функционалности.Вход / Регистрация

Анонимен потребител

Чрез тази опция вашите коментари ще излизат публикувани като 'Анонимен', а част от фунцкионалносите може да не са достъпни.
1 Коментара
avatar
SexyKiska17
.7/6/2025
😍🥰 Искаш ли да си намериш жена за една нощ??? Влез в 👉 17X.FUN
Харесай
Отговори (0)

Още от БГ Футбол

Виж всички