Дреновец не пожали Партизан

Дреновец победи с 3:0 гостуващия му Партизан (Червен бряг). Двубоят е от десетия кръг на Северозападна Трета лига

Изключително интересно начало на срещата. Петьо Славчев и Христо Димов се разминаха последователно с попадение за червенобрежкия тим. Отговорът не закъсня, но след като финтира вратаря, Денис Димитров чукна леко топката и стража на съперника я отклони с крак. После вратарите отразиха по един опасен удар. След почивката Димов и Милен Тонев не успяха да вкарат за Партизан

Съотборникът им Дилян Димитров пък напусна с травма. В 72-ата минута домакините изпълниха два поредни корнера и след втория Пламен Ненов откри резултата с глава. После Борислав Иванов разтресе гредата над Ивайло Върганов. В 80-ата минута Александър Веселинов наказа неразбирателство между Веселин Ганчев и Галин Великов – 2:0. Накрая Ненов изпълни прецизно фаул и резултата стана класически.