100 години ски спорт в България

ЦСКА - София U16 разгроми Септември

Тимът на ЦСКА-София U16 разгроми връстниците си от Септември (София) с 6:1 в двубой, игран на клубната база в Панчарево. През първото полувреме червените откриха резултата още в самото начало на срещата с попадение на капитана Кирил Георгиев, който се възползва отлично от подаване на Илиян Димитров. Веднага след това Светозар Евтов покачи на 2:0, като този път асистенцията бе дело на голмайстора до момента - Георгиев. Венцислав Иванов направи резултата класически, а моментно отпускане в армейските редици позволиха на гостите да отбележат почетно попадение. Малко преди почивката капитанът ни Кирил Георгиев реализира второто си попадение и така при резултат 4:1 дойде краят на първата част.

През второто полувреме възпитаниците на старши треньора Стоян Ангелов продължиха да атакуват и да търсят още по-изразителна победа. Логичното се случи и Христослав Ячев увеличи преднината на ЦСКА-София на 5:1 с красив гол. Малко преди последния съдийски сигнал Димитър Христов също записа името си сред голмайсторите, оформяйки крайното 6:1. По този начин тимът ни до 16 годишна възраст продължава с отличното си представяне в първенството, след като днес записа разгромна победа над Септември с 6:1.