Очаквайте в 17:00: Левски с последна тренировка преди срещата с Берое, "сините" са амбицирани да се върнат към победите

Ботев (Враца) излъга Литекс в контрола

Ботев (Враца) се наложи с 2:1 над Литекс (Ловеч) в приятелска среща. Стана интересен и равностоен мач с доста възможности за гол и пред двете врати. През първото полувреме обаче попадение не падна. Десетина минути след почивката Юлиян Ненов се възползва от подаване на Мартин Николов, излъга ловешкия страж и изведе врачани напред в резултата. Малко след това бразилецът Матеус Касини комбинира с Георги Николов и той удвои. Десетина минути преди края Антон Узунов фиксира окончателното 2:1. Съотборниците му Реджеб Халил, Илиян Капитанов и Стефан Неделчев също имаха шансове за гол, но врачанският вратар Николай Кръстев се справи.