Юношите на Литекс наваксаха пасив от 4 гола срещу Спартак (Пл)

Юношите на Литекс направиха драматичен обрат и постигнаха равенство 4:4 с отбора на Спартак (Плевен) в мач от първенството на подзона Велико Търново (формат U-19). Срещата започна с превъзходство за гостите от Спартак и пропуски пред двете врати. Плевенчани поведоха в резултата след многоходова комбинация, а в края на първото полувреме удвоиха резултата сред грешка в защитата на Литекс. В началото на второто полувреме паднаха още два нови гола за отбора на Спартак, с което резултатът набъбна до 0:4.

Въпреки изоставането, домакините заиграха на високи обороти и достигнаха до драматичен обрат, като до края на срещата вкараха четири последователни гола, отбелязани от Мартин Димитров. До края на мача домакините можеха и да направят пълен обрат, но пропуснаха две голови положения, с което бе фиксиран крайният резултат - 4:4.