13-годишна бележи при победа на Пирин

Женският отбор на Пирин постигна втора поредна победа в първенството, след като разгроми като гост Олимпия (Шумен) със 7:2. Мачът се проведе на стадиона в Хитрино. Срещата бе от 5-ия кръг на първенството ни при дамите. Първия си гол в официален мач реализира 13- годишната Катерина-Мария Равначка, която вкара четвъртото попадение за гостите в 73-ата минута. Хеттрик вкара Гергана Петков (56,80,84), за която това са първи голове с екипа на Пирин Лейдис. Капитанката Силвия Джалева (25, 87) се разписа на два пъти, а веднъж целта намери и Ани Данаилова, която откри резултата в 3-ата минута. Женя Стрезова (86) и Никола Рибанска (89) отбелязаха головете за Олимпия.

Пирин вече има седем точки, докато новаците в групата са на последното 16-то място без спечелена точка.