Тони Здравков: Допуснахме три груби грешки! Това идва в повече

Наставникът на Царско село Антони Здравков даде мнението си след драматичното поражение от ЦСКА - София с 1:2. Бившият защитник на Левски, Локомотив (София), Маритимо и Септември (София) заяви, че футболистите му са допуснали три груби грешки в срещата.

Инфарктен успех! Десет от ЦСКА - София бият с гол в 93-ата минута на неочакван герой

"Допуснахме една грешка при разиграването на топката, оставихме Мазику да излъже човек, да направим фаул, което е излишно. При самото центриране не покрихме зоните си. Проблемът е, че играем равностойно и допуснахме гол, идва в повече.

20 Царско село - ЦСКА - София

Не смятам, че в защитата имахме проблем, просто освобождавахме пространства за играчите на ЦСКА, атакуваха се зоните по грешен начин, а имахме и числено предимство, допуснахме две-три много груби грешки. Нормално е да има напрежение, след като нямаш победа. Надявам се, че прекъсването сега ще повлияе добре на отбора да не допускаме такива груби грешки", заяви Здравков след срещата в Драгалевци.