Черноломец надви Светкавица и влезе в призовата тройка

В Попово местния Черноломец надигра Светкавица (Търговище) с 4:0. Двубоят е от седмия кръг на Североизточната Трета лига. Победата изстреля селекцията на Илиян Станчев на третото място в класирането. Десислав Петков даде тон за успеха с попадението си четвърт час след началния съдийски сигнал. След още толкова време Светослав Славчев удвои. Беадир Беадиров направи резултата класически в средата на втората част. Десетина минути по-късно се разписа и Тихомир Кънев. Още положения създадоха домакините. Съперникът им отправи няколко удара към противниковата врата в най-слабия си мач от началото на сезона.

Черноломец – 15. Димитьр Пантев, 5. Александър Недев, 88. Десислав Петков, 19. Пламен Иванов, 6. Явор Тодоров, 17. Светослав Славчев, 3. Васил Марков, 7. Невен Венков (капитан), 11. Беадир Беадиров, 14. Ясен Василев, 10. Тихомир Кънев. Треньор – Илиян Станчев

Светкавица – 12. Костадин Белинов Иванов, 18. Станислав Иванов, 66. Валентин Веселинов, 88. Никола Арнаудов, 13. Даниел Борисов, 99. Николай Пантев, 11. Йордан Йорданов, 25. Георги Дамянов (капитан), 4. Костадин Хараламбиев Иванов, 70. Ивайло Русев, 38. Михаил Паскалев. Треньор – Димитър Пантев