Янтра спря Септември (Сф) за челните места

Янтра (Габрово) надви с 1:0 Септември (София) в първата неделна среща от 12-ия кръг на Втора лига. Попадението за успеха на домакините дойде в края на първото полувреме, когато Тони Иванов проби и намери Георги Недков, който прати топката в мрежата на Иван Василев

След почивката резервата в тима на Христо Арангелов - Александър Тодоров, можеше да изравни, но не сполучи. Ивайло Иванов от Янтра пък пропусна да удвои преднината на своите. Мачът ще се запомни и с краткото появяване на терена на Олджай Алиев. Футболистът от Габрово се задържа на игрището за секунди, след като получи директен червен картон за ритник по съперник. Така Септември (София) изгуби важни точки в битката за челните места, а Янтра спечели доза надежда за оцеляване.