100 години ски спорт в България

Витоша (Бистрица) се изкачи на второ място

Витоша (Бистрица) се изкачи на второ място Съставът на Витоша (Бистрица) се изкачи на второ място в Югозападната Трета лига. Момчетата на Николай Христозов надвиха с 3:1 като гост Хебър (Пазарджик) II в първи мач от 10-ия кръг на сезона. Цветомир Вачев даде аванс на гостите в 15-ата минута, но дубълът на пазарджаклии изравни в 22-ата минута. Стилиян Тисовски беше точен от дузпа. “Бистришките тигри” поведоха отново в 38-ата минута, като този път те се разписаха от 11-метров наказателен удар. Точен бе Кристиян Кочилов. Победата бе затвърдена с втори гол на Вачев в 56-ата минута.

Витоша е на второ място с 23 точки след поредица от шест поредни мача поражение. Хебър остана на 15-то място с девет точки.