Марек и Добруджа с реми на "Бончук"

Марек и Добруджа завършиха наравно 1:1 в мач от 12-ия кръг на Втора лига, игран на стадион "Бончук". Александър Близнаков откри резултата за домакините в 31-ата минута след точно изпълнена дузпа. През втората част Андриян Димитров изравни за добричлии в 78-ата минута. С равенството Марек се изкачи на 12-ата позиция във Втора лига с актив от 13 точки. Отборът на Атанас Атанасов остава в опасната зона на 17-а позиция с 10 точки.

Марек 1:1 Добруджа

1:0 Близнаков (31 - дузпа)
1:1 Димитров (78)

Марек: Младенов, Близнаков, Калайджийски, Гьонов, Арсов, Георгиев, М. Иванов, Ангелов, Е. Илиев, Атанасов, Панталеев.

Добруджа: Д. Илиев, И. Иванов, Начев, Адемов, Минчев, Идризов, Димов, Бешев, Абушев, Димитров, Митев.