Левски U16 разби Национал за Купата на БФС

Тимът на Левски до 16 години се класира напред в турнира за купата на БФС. Възпитаниците на треньора Ахмед Хикмет решиха двубоя срещу връстниците си от Национал с попадения през второто полувреме. Георги Христанов откри в 48-та минута, а Йоан Янев оформи крайния резултат в 67-та минута. Асистенциите за двата гола бяха дело на Адриан Райчев.

Съставът на Левски U16: 1. Атанас Кехайов, 2. Ериан Благоев, 3. Никола Бандев (75 - 14. Крис Златинов), 4. Виктор Любенов, 5. Калоян Борунов (70 - 15. Део Дамянов), 6. Дейвид Михалев, 7. Александър Божилов (к), 8. Алекс Александров (52 - 18. Йоан Янев), 9. Преслав Бачев, 10. Георги Христанов (75 – 13. Георги Русинов), 11. Адриан Райчев (75 - 16. Даниел Еротеев).