Пред очите на Магуайър спорът Юнайтед - Виляреал стартира зле за англичаните

Отборът на Манчестър Юнайтед до 19 години загуби тежко с 1:4 при домакинството си на Виляреал в среща от груповата фаза на Младежката Шампионска лига. Испанците разбиха съперника си още до почивката, вкарвайки всичките голове през първото полувреме. Точни бяха Хоан Белтран (5’), Хорхе Медина (22’), Марлон Хакемин (28’) и Родриго Мартин (45’). Силите на англичаните стигнаха само за едно попадение, дело на Алваро Карерас (72’)

Срещата беше изгледана на живо от капитана на мъжкия тим на Юнайтед Хари Магуайър, който е контузен и няма да играе тази вечер на “Олд Трафорд”.

Младежките формации са разпределени в същите групи като първите отбори. За момчетата на Виляреал това е втора поредна победа, докато връстниците им от Манчестър са с 3 точки, след като в първия кръг надвиха Йънг Бойс с 1:0.