Етър разби Олимпия, нападателка вкара девет гола

Тимът на Етър разби с 13:1 отбора на Олимпия в мач от 4-я кръг на Женското първенство. Рекордните девет гола отбеляза Мирела Моева. Тя откри головата си сметка в 9-ата минута, след което бе точна в 17-ата минута, а в 20-ата минута отбеляза своя хеттрик. Моева (32, 34, 37, 56, 67, 80) вкара още три гола преди почивката, а след паузата записа още три гола във вратата на Олимпия. Велизара Владимирова (15, 75), Тереза Попова (58) и автогол на Памела Пенчева (27) бяха авторите на останалите голове за “виолетовите”. Единственото попадение за гостите бе дело на Никола Рибанска в 60-ата минута.

Успехът е първи за Етър през този сезон, като с актив от пет точки се изкачи на десето място. Новакът в групата остана на последно място без спечелена точка в първите си три мача.