Великов: Доволен съм, вече 624 минути не сме допускали да ни вкарат гол

Етър победи с 2:0 в Монтана едноименния тим и се изкачи на върха във Втора лига. Двубоят бе от 11-ия кръг на първенството. Това беше пети пореден успех за селекцията на старши треньора Веселин Великов.

„Доволен съм, вече 624 минути не сме допускали да ни вкарат гол. И двата отбора бяхме изморени от мачовете за Купата на България. Ние за втори път играем двубой по 120 минути и за четвърти в цикъл сряда – събота. Резултатът – в Монтана изиграхме най-слабото си първо полувреме от началото на сезона. Липсваше ни идея и свежест. Пуснах в игра Ромеш Ивей, който заради контузия беше тренирал едва два дни. Именно той раздвижи играта ни през второто полувреме. Не допуснахме грешки. Съперникът направи три. Ние наказахме две от тях и направихме един пропуск пред гола. Това беше поредният тежък мач за нас. Очаквахме да е такъв, защото в Монтана трудно се печелят точки“, коментира пред Sportal.bg Великов.