Антон Огнянов спаси Левски (Карлово) в голово шоу

Отборите на Левски (Карлово) и Борислав (Първомай) завършиха 3:3 в мач от осмия кръг на Югоизточната Трета лига. Гостите три пъти повеждаха в резултата, но така и не успяха да спечелят трите точки, след като бившия футболист на Левски, Берое и Етър Антон Огнянов изравни в последната минута. Преди това Ангел Здравчев даде аванс на Борислав в 11-ата минута, а Иван Иванов изравни в 44-ата минута. Георги Стайков отново се разписа за гостите в 58-ата минута, но Петър Главчев възстанови отново равенството в 67-ата минута. Тимът от Първомай поведе за трети път в 78-ата минута, когато Здравчев вкара второто си попадение в мача. Головото шоу на стадион “Васил Левски” в Карлово обаче завърши с трети гол на Левски, с което двата тима поделиха точките.

Това е първото равенство за домакините, които с актив от 10 точки останаха на 11-то място. Играчите на Борислав са трети с 16 точки, като определено могат да съжаляват за изпуснатата победа, която щеше да ги изведе до втората позиция и да доближат лидера Саяна, който има 20 точки.