Бдин подчини Локо (Мездра)

Бдин спечели с 3:1 във Видин срещу Локомотив (Мездра) в среща от осмия кръг на Северозападна Трета лига. Стана изключително интересна битка. Тон за нея дадоха гостите с попадението си в 9-ата минута. Лионел Матадос преодоля Ивайло Сайков, след двойно подаване със съотборник. Домакините заличиха пасива десетина минути преди почивката след самостоятелен пробив на Браиан Дочев. В 57-ата минута настана суматоха пред вратата на видинчани и топката уцели гредата. Само няколко минути по-късно Александър Соколов попадна в прегръдките на съотборниците си, а „железничарите“ протестираха, че гол няма, защото топката не е преминала голлинията. Решението на рефера обаче беше – 2:1. В последните секунди Валдемар Лашков вкара третото попадение след асистенция на Браиан Дочев.