Празненствата във Велико Търново за 100-годишнината на Етър започват с демонстративен женски мач срещу полския Медик

Монца превъзмогна ранна дузпа на Вальо Антов

Българският национал Валентин Антов направи дузпа, но неговият Монца все пак успя да запише втора победа в Серия “Б”. В среща от 6-ия кръг тимът обърна Порденоне като домакин от 0:1 до 3:1 и вече има 9 точки на сметката си.

Бившият футболист на ЦСКА - София извърши нарушение в наказателното си поле още в 3-ата минута и от бялата точка Франк Тсаджут изведе гостите напред две по-късно. Монца обаче успя бързо да изравни, след като Пепин беше точен за 1:1 в 13-ата.

Марио Сампиризи заби второто попадение за домакините в 72-ата минута, а в последната се разписа и Самуел Винято.

Антов остана на терена през цялата среща.