След срещата на БФС с професионалните клубове

Пресли класира Пирин напред, феновете беснеят срещу Фийни

Пирин (Благоевград) се класира напред в турнира за Купата на България. "Орлетата" спечелиха с 2:1 гостуването си на Банско и вече чакат жребия за 1/8-финалите. В герой за тима на Уорън Фийни се превърна бившият нападател на ЦСКА Преслав Йорданов, който вкарва и двете попадения за обрата срещу домакините. Никола Мицански даде аванс за Банско в 28-ата минута, но в края на първата част Пресли изравни. Скоро след почивката голмайсторът направи 2:1 за гостите от Благоевград.

Пирин повежда, а феновете на "орлетата" към играчите: Ку*ви сте! Ку*ви сте!

След втория гол на Йорданов обаче гостуващата агитка - около 40 души, започна да скандира "Оставка" по адрес на Уорън Фийни. Футболистите на Пирин решиха да бъдат солидарни със своя треньор и отидоха при него, а това разяри още повече феновете, които започнаха да крещят нецензурни думи по адрес на своите любимци.