Пети пореден успех за Левски (Крумовград)

Тимът на Левски (Крумовград) постигна много трудна, но ценна победа с 2:1 над Сокол (Марково) в мач от 7-ия кръг на Югоизточната Трета лига. Играчите на Стефан Генов записаха пети пореден успех след късен обрат. Гостите поведоха преди почивката, но през втората част домакините стигнаха до трите точки с голове на Ахмед Осман, който влезе резерва, и Цветелин Радев. Лошата новина за Левски е, че капитанът Красимир Илиев се контузи лошо и напусна терена принудително.

Така играчите от Крумовград вече имат актив от 15 точки, като заемат третата позиция във временното класиране, но имат и мач по-малко от лидера Загорец, който е с 16 точки. Второто поражение на Сокол (Марково) остави състава на седмо място с 11 точки.

снимка: фейсбук на Левски Крумовград