Крилата на Дреновец отнесоха Локо (Дряново)

Дреновец победи с 2:0 гостуващия му Локомотив (Дряново) в среща от седмия кръг на Северозападната Трета лига. Домакините нанесоха своя удар само за 4 минути в началото на срещата. Главните действащи бяха крилата Любомир Веселов и Денис Димитров. Последният шутира в 5-ата минута, дряновския страж изби, но при добавката на Веселов беше безпомощен – 1:0. После Димитров надбяга противниковата отбрана и също се разписа. Още голови положения се откриха пред двамата, но не успяха да ги реализират. След почивката в центъра на атаката влезе резервата Гълъб Герасимов, а тарана и капитан Александър Веселинов се справи добре в халфовата линия.