Ботев (Ихтиман) взе точка след страхотни пропуски на Балджийски и Курдов

Ботев (Ихтиман) завърши 0:0 като гост на дублиращия състав на Пирин (Благоевград) в среща от Югозападна Трета лига. С пропуски в мача се отличиха звездите Борислав Балджийски и Атанас Курдов. Иначе мачът започна с положение за "орлетата", пропуснато от Мариан Вангелов, който шутира към рамката на Ботев

В средата на първата част Балджийски нанесе страховит удар към вратата на Пирин от фаул, но стражът Марков успя да отбие, а след това топката се спря в гредата.

В 31-ата минута бившият халф на Славия и Монтана стреля над вратата от чиста позиция. След това дойде време на Курдов да пропуска - първо нападателят пропусна сам срещу вратаря Марков, а след това опитният футболист стреля по диагонала в аут.