100 години Етър: „Звездите на „Етър” (ветерани) - Национален отбор „Звездите на България” (ветерани) 1:5

Мартин Минчев с първи голове в Чехия този сезон

Младежкият национал на България Мартин Минчев вкара първите си два гола на клубно ниво този сезон. Нападателят се разписа на два пъти при успеха на дубъла на Спарта (Прага) с 3:2 над Вишков в среща от шампионата на Втора дивизия в Чехия. Бившият играч на Черно море осъществи обрат от 0:1 до 2:1 с попадения в 39-ата и 52-ата минути. После домакините изравниха за 2:2, след което Ринеш вкара за победното 3:2 за Спарта.

Минчев игра за втория тим, тъй като в четвъртък остана на пейката в битката на първия тим с Брьондби (0:0) в груповата фаза на Лига Европа.

Досега през новата кампания в местното първенство българинът има само 43 минути за първия състав на столичани.